Analýzy, hodnocení a předpovědi         Slovník          Pracovní postupy        Bezpečnostní situace a politika

Informace jsou hybnou silou, ale klíčem hybné síly je zpravodajské vědění, které vzniká odhalováním skutečného významu těchto informací. 

10. březen 2016

Úvodník (23000)

Úvodník je nultým výstupem, jehož cílem je představit zaměření a obsah podkategorie. 

Agentura* EXANPRO se v podkategorii „Příprava a vzdělávání analytiků“ specializuje na profesionální přípravu. Efektivní profesionální příprava je možná jen za předpokladu užší interakce, proto je podkategorie zaměřena především na přehledy programů přípravy zpravodajských analytiků*. Podrobná náplň programů je předmětem speciálních lekcí, jejichž dostupnost se řídí zvláštními podmínkami. Samotné programy přesto poskytují srozumitelný obsah a směr přípravy analytiků.

Kromě profesionální přípravy provádí agentura EXANPRO vzdělávání (školení) širokého okruhu osob a organizací se zájmem o analytickou práci s každodenními informacemi a jejich zpracování pro konkrétní pracovní oblast. 

Každý produkt agentury EXANPRO má své charakteristické číslování, které usnadňuje orientaci a vyhledávání. Systém číslování je vysvětlen v části „O produktech“. Ve stejné části je vysvětleno také rozdělení zpravodajských produktů*.

Přístupnost obsahu zpravodajských produktů je vysvětlena v části O stránkácha v části „Obchodní podmínky a pravidla používání stránek“ (záložka „Registrovat/Předplatit“).

Volné šíření obsahu stránek agentury EXANPRO je možné pouze v oblasti volně přístupných produktů a produktů přístupných po registraci, a to nekomerčním způsobemŠíření produktů přístupných po předplacení podléhá autorizaci. Jakákoli komerční reprodukce (kopírování a další šíření) obsahu zpravodajských produktů, ať už jako celků, nebo jejich částí, včetně fotografických a schematických ilustrací, je bez předchozího písemného souhlasu agentury EXANPRO neoprávněná.


 * Více o termínech a slovních obratech ze zpravodajského hlediska v části „Odborné zpravodajské názvosloví“.


 © 2016 Agentura EXANPRO

Nejčtenější zpravodajské produkty