Analýzy, hodnocení a předpovědi         Slovník          Pracovní postupy        Bezpečnostní situace a politika

Informace jsou hybnou silou, ale klíčem hybné síly je zpravodajské vědění, které vzniká odhalováním skutečného významu těchto informací. 

Doplňující hodnocení (13013)

Dokument obsahuje doplňující hodnocení pracovníků veřejnoprávní České televize (ČT) v jejich činnosti a vystupování na téma nelegální migrace, čímž navazuje na zpravodajský produkt 13009 Pochybení České televize na téma nelegální migrace zveřejněný 5. října 2016. V dokumentu předkládáme fakta, která potvrzují pochybení ČT v této problematice, a to jak zkreslováním situace ohledně nelegální migrace v ČR, tak zamlčováním zásadních zpráv, které jsou s touto oblastí spojeny.

Pracovní ČT, konkrétně jejího pořadu „168 hodin“, popisovali 25. září 2016 Českou republiku jako zemi bez migrantů (viz produkt 13009). A protože hovořili o migraci všeobecně (i když mínili migraci nelegální), tak hned ve svém úvodu pochybili dvakrát: jak v oblasti legální migrace, v rámci které se na území ČR nachází téměř půl milionu migrantů, tak v oblasti nelegální migrace (bližší vysvětlení o tomto dvojím pochybení viz produkt 13009). V následujícím přiblížíme doplňující fakta k nelegální migraci se vztahem k České republice a rovněž se vztahem k neprofesionální práci pracovníků ČT v oboru zpravodajství (mediálního zpravodajství), ale také orgánů, jež mají na činnost ČT dohlížet.

Přístup k celému produktu získáte po registraci. Registrovat.